piątek, 31 października 2014

Łukasz Zagrobelny

No i obiecany autograf zdobyty osobiście! 
Jeśli ktoś posiada już ten podpis, to za pewne poprzez e-maila (sama wysłałam prośbę w piątek, a o jego występie  dowiedziałam się w poniedziałek). Zdziwiło mnie jednak to, że wiele osób nie zna tego artysty, ja go znam praktycznie z dzieciństwa, bo stworzył wtedy wiele świetnych piosenek. Najbardziej znane są to : "Nie kłam, że kochasz mnie", "Nieprawda" oraz "Ja tu zostaję". 
Oryginał: Tak.
Dedykacja: Tak.
Otrzymałam: 22 października 2014r.
Zdobyłam: Osobiście, po koncercie. 

Jak to ja, zawsze musiało coś nie wyjść. Sądziłam, że jestem przygotowana, miałam wywołane zdjęcie, w razie czego jeszcze mój zeszyt. Zawiódł mnie jednak długopis, który nagle przestał działać, a wcześniej sprawował się świetnie. Łukasz podpisał mi się najpierw z tyłu zdjęcia - autograf jest, ale mało widoczny. Następnie na zeszycie - jeszcze gorzej. W końcu zaczął szukać u siebie w samochodzie i.. znalazł ! Ulżyło mi, ale z drugiej strony trochę głupio się zrobiło. Miałam okazję zrobienia zdjęcia, ale pomyślałam, że i tak moja nieuwaga zajęła mu wiele czasu. Z pewnością zapamiętam ten występ (a raczej wydarzenie po nim) do końca. Jest tego warte :) Pozdrawiam !  

2 komentarze:

Jeśli chcesz się podzielić swoim blogiem, wejdź i skomentuj zakładkę "Księga Gości", nie spamuj mi zwykłych postów. Tam umieszczę Twój link. :)

Skontaktuj się ze mną! Pisz na e-maila : autografy010@onet.eu