sobota, 21 marca 2015

Adam Ferency

Wreszcie się udało! W  listopadzie 2014r. odbył się spektakl z udziałem Pana Ferencego. Niestety nie zdążyłam zdobyć podpisu, a zdjęcie zostało...Postanowiłam więc je wykorzystać i wysłać na adres teatru. Z kolei na następny dzień miał być Pan Wojciech Wysocki, byłam, zdobyłam autografy, ale niestety nie od Wysockiego, ponieważ w zastępstwie był Marek Siudym (klik!).

Wyczytałam w internecie, że oboje pracują w jednym teatrze, więc wsadziłam 2 zdjęcia i wysłałam. Nawet wcześniej pisałam na e-maila o dokładny adres. Odpowiedź dostałam bardzo szybko, bo w przeciągu może 14 dni! Pech jednak chciał, że dostałam odpowiedź w sprawie autografu p. Wysockiego, który nie pracuje w tym teatrze. Być może źle sprawdziłam, tylko jak wspomniałam wyżej, pisałam na pocztę i otrzymałam taki adres. No nic, ale zdobyłam chociaż 1. :)
Przód zdjęcia
Tył zdjęcia
 Oryginał: Tak.
Dedykacja: Tak (nawet podwójna:))
Wysłałam: 6 marca 2015r.
Otrzymałam: 17 marca 2015r.
Czekałam:  12 dni.
Zdobyłam: Listownie.

Adres: 

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Plac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
Adam Ferency

A teraz troszkę o jego postaci. 
Adam Ferency (ur. 5 października 1951 w Warszawie) – polski aktor filmowy i teatralny oraz reżyser teatralny. /wikipedia
Sama kojarzę tego Pana jako przesympatycznego (może nie do końca w tej roli c;)  kamerdynera Konrada w "Niani". Prócz tego wystąpił w "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Kryminalni". Z filmów to głównie "Pułkownik Kwiatkowski" oraz "Ogniem i mieczem". Podkładał głos wielu postaciom bajkowym. 
Nie poznałam p. Ferencego osobiście, ale przynajmniej mam od niego pamiątkę. Pozdrawiam! :) 

10 komentarzy:

Jeśli chcesz się podzielić swoim blogiem, wejdź i skomentuj zakładkę "Księga Gości", nie spamuj mi zwykłych postów. Tam umieszczę Twój link. :)

Skontaktuj się ze mną! Pisz na e-maila : autografy010@onet.eu