niedziela, 17 maja 2015

Halina Frąckowiak

Chyba znów zacznę wysyłać prośby, bo przyznam szczerze, że zaniedbałam to zajęcie, a zdjęć mi nie brakuje! Niedługo znowuż wakacje, tak więc jeszcze przed tym letnim okresem postaram się wysłać zaległe listy. 
Bohaterką dzisiejszej notki jest Pani Halina Frąckowiak, niekiedy mówi się na nią Sonia Sulin. Jednak nie zważając na nazwę, jest piękną piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, urodzona 10 kwietnia 1947r. Występowała na scenie z takimi gwiazdami jak Czesław Niemen czy Krzysztof Klenczon.
Oryginał: Tak.
Dedykacja: Tak.
Wysłałam: 17 marca 2015r.
Otrzymałam: 14 kwietnia 2015r.
Czekałam: 28 dni.
Zdobyłam: @

Adres: fanclubhfrackowiak@gmail.com 

A u Was jak kolekcja? Macie jakieś autografy z juwenaliów? Mnie niestety ominą, a miałam okazje wybrać się na koncert O.S.T.R. No trudno, może któryś z moich znajomych zrobi mi niespodziankę :) Wypchanych skrzynek!

5 komentarzy:

  1. Gratuluję. Polecam ten blog, bo ta Pani świetnie pisze - http://crazyheripota.blogspot.com/2015/06/5-prawdziwy-gryfon-neville-longbottom-x.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje!
    :)
    http://autografy-rity.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz się podzielić swoim blogiem, wejdź i skomentuj zakładkę "Księga Gości", nie spamuj mi zwykłych postów. Tam umieszczę Twój link. :)

Skontaktuj się ze mną! Pisz na e-maila : autografy010@onet.eu