niedziela, 10 maja 2015

Ewelina Lisowska

Przepraszam, że notki nie są regularne, ale sami rozumiecie, koniec roku i trzeba oceny powyciągać jak najwyżej, przecież to już 3 gimnazjum. Do tego dochodzi bierzmowanie...Ale ważne, że coś się pojawia.
Na dziś Ewelina Lisowska, polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej przebojami są takie utwory jak: "Nowe horyzonty", "Nieodporny rozum", "We mgle" czy "Jutra nie będzie". Osobom, które niezbyt się interesują muzyką, Ewelina kojarzy się również z reklamą Media Expert. :) 
Z okazji majówki odbył się u nas koncert, na który wybrałam się ze znajomymi i z dużą łatwością zdobyłam autograf. Jestem bardzo zadowolona, choć nie podchodziłam do tego z dużym zapałem. 
Oryginał: Tak.
Dedykacja: Brak.
Otrzymałam: 2 maja 2015r.
Zdobyłam: Osobiście, po koncercie. 

Jak zwykle, żałuję że nie wywołałam zdjęcia, ewentualnie nie poszukałam jakiegoś plakatu, gdzie podpis mógłby zostać złożony. Ale to nic, grunt że kolekcja się powiększyła! Pozdrawiam.

8 komentarzy:

Jeśli chcesz się podzielić swoim blogiem, wejdź i skomentuj zakładkę "Księga Gości", nie spamuj mi zwykłych postów. Tam umieszczę Twój link. :)

Skontaktuj się ze mną! Pisz na e-maila : autografy010@onet.eu