środa, 17 grudnia 2014

Dj Antoine

Tak tak moi mili, dziś kolejny autograf zza granicy. Przez pewien okres nie wysyłałam żadnych próśb, po prostu z braku czasu. Ale ! Ostatnie "przesyłki" do mnie, mobilizują mnie do napisania do kogoś. Adresy mam zebrane, więc zaraz biorę się do roboty!
Dj Antoine - bo o jego podpisie mowa - jest to szwajcarski muzyk, pochodzący z miasta Bazylea. Jego najpopularniejszymi utworami są : 
Oryginał : Tak.
Dedykacja : Brak.
Wysłałam : 17 października 2014r.
Otrzymałam : 17 grudnia 2014r.
Czekałam : 2 miesiące - 61 dni - nowy rekord
Zdobyłam : Chyba formularz kontaktowy
 
 Adres : Oficjalna strona. 
 
Ciężko powiedzieć, czy spotkamy się jeszcze przed świętami, mam nadzieję, że tak ;) Żadnego koncertu czy spektaklu na chwilę obecną nie przewiduje, więc marne szanse, że w tym roku pojawi się coś zdobytego osobiście. Ale może rok 2015 przyniesie jakieś niespodzianki. 
Zauważyłam już na niektórych blogach świąteczny wygląd, więc może i ja taki zorganizuje ? Aby było klimatycznie... Napiszcie, czy Wam się spodobało, a teraz WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO (WYPCHANEGO LISTAMI) NOWEGO ROKU! Pozdrawiam, - Natalia

5 komentarzy:

 1. Gratuluję i zapraszam do mnie:
  http://autografyilony.blogspot.com/2014/12/153-hubert-urbanski.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję !
  Zapraszam do mnie na nowy wpis.
  http://autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo gratuluję. Wiem jak każdy zdobyty autograf cieszy! :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz się podzielić swoim blogiem, wejdź i skomentuj zakładkę "Księga Gości", nie spamuj mi zwykłych postów. Tam umieszczę Twój link. :)

Skontaktuj się ze mną! Pisz na e-maila : autografy010@onet.eu